Drsňačky Béďa a Kadlik

Vítejte na stránkách drsnosrstých trpasličích jezevčic Bédi a Kadlika - Nemnožíme! Chováme!

Z Floriánova panství - O nás

zase něco vtipného z netu...

Co o vás prozradí pes? Skvělý návod, podle čeho si hledat životního partnera... :-)

 Chcete vědět, do koho jste se zamilovali? Zjistěte, jaký má vztah ke psům, a pořádně si jeho čtyřnohého miláčka prohlédněte. I když hafani nemluví, ledacos o svém páníčkovi či paničce prozradí.

 1. Psa nemá a nikdy ho mít nechce.
  MUŽ: Nejspíš se nerad v čemkoliv omezuje. Možná je skrblík a už si spočítal, že pes stojí hromadu peněz. Třeba je náruživý cestovatel a pes by mu překážel. Může mít přehnaný smysl pro zodpovědnost.
  ŽENA: V jejím bytě se zřejmě najíte klidně i z podlahy. Její pořádkumilovnost ale může být až přehnaná. Lpí na detailech. Ani jemné nedostatky nebude tolerovat. V obou případech ale nelze vyloučit, že váš partner či partnerka trpí nějakým onemocněním, například alergií.
 2. Vlastní malého psíka.
  MUŽ:
  Určitě netrpí nedostatkem sebevědomí. Je citlivý a ví, co je láska. Pokud srst jeho miláčka není zanedbaná, uvědomuje si, že péče o zevnějšek je důležitá. Svou lásku má rád nablízku. Projevit cit mu není zatěžko.
  ŽENA: Touží po lásce a dokáže ji ocenit. Ráda o někoho pečuje, ale nepřehání to. Pozor, pokud si dává příliš záležet, aby její oděv či auto vždy ladily s jejím psem či s jeho psím oblečkem. V budoucnu by vám mohla pěkně provětrat peněženku.
 3. Má rád(a) pudly nebo shi-tzu.
  MUŽ: Má rád vše vznešené, hezké a upravené. Je ochoten tomu věnovat maximum času i peněz. Ale pozor, mohl by mít také tendenci věnovat více pozornosti svému psu, než vám.
  ŽENA: Je ráda středem zájmu a předmětem obdivu. Mnohdy si je skutečně zaslouží. Když jí jde o dokonalost, nesází jen na peníze, ale do výsledku vloží i svůj vlastní um. Obvykle ví, do čeho jde, a málokdy si stěžuje.
 4. Vlastní dogu.
  MUŽ:
  Tento muž chce mít po svém boku rovnocennou partnerku, která bude sama dostatečně silná a sebevědomá, avšak nebude s ním zápasit a bude ho respektovat. Dojdeli na výměnu názorů, tento muž bude důsledně prosazovat svůj.
  ŽENA: Je to žena s velkým »Ž«. Samostatná ve všech směrech, úspěšná v zaměstnání, ve studiu, vytrvalá. Obvykle dosáhne všeho, co si zamane. Málokterý muž jí ale stačí s dechem a slabší nátury po jejím boku ztrácejí sebedůvěru. 
 5. Má bígla, ohaře, jezevčíka.
  MUŽ: Pravděpodobně je sportovně založený, miluje dlouhé vycházky v rychlejším tempu a od své partnerky očekává samostatnost. Ochotně jí dopřeje jistou míru svobody. Tvrdohlavostí u něj ale ničeho nedosáhne.
  ŽENA: Nedělá si s ničím velkou hlavu a má dost pevné nervy. Když se věci neodehrávají podle jejího plánu, udělá si nový. Hledáteli partnerku pro dlouhé výlety do přírody, na dovolenou na řece či pod stanem, jste zřejmě na dobré adrese.
 6. Nej jsou němečtí ovčáci.
  MUŽ: Má rád disciplínu, poslušnost a převahu nad ostatními, tu si je ochoten vynucovat různými prostředky. Od svého partnera očekává praktičnost a trpělivost.
  ŽENA: Nemá ráda prohry. Je to žena úspěchu, a tak si raději vezme pro začátek na první pohled efektní, avšak přece jen menší sousto, které bezpochyby zvládne. Určitě ocení muže, který je tvárný a všestranný, hodí se do společnosti, ke sportu a dokáže ji i ochránit, aniž by vyžadoval její podřízenost.
 7. Obdivuje bojová plemena.
  MUŽ:
  Je-li jeho pes vychovaný a není agresivní, pak je to dobrý chlap. Je láskyplný, ale také umí prosadit svou vůli. Pokud ale jeho pes zuří a napadá lidi, pak je to zřejmě zakomplexovaný pitomec. Neví, co je láska a úcta k druhému.
  ŽENA: Pokud ji pes poslouchá, je to žena, která si se vším poradí. Otázkou ale je, k čemu chlapa potřebuje. Jestliže s ní ale hafan mává, je to dáma, která sice obdivuje sílu u druhého, ale pak neví, jak s ní naložit. Často přeceňuje své schopnosti a možnosti.

Autor: (vet)

Poslední komentáře
17.07.2008 18:40:18: Ter: To jsi teď ráda, že jsi si vzala vlastní stan a nemusela jsi spát s náma co? smiley To víš, Beďul...
17.07.2008 12:40:22: PS: Teď jsem si u vás přečetla, že jezevčík uhryzal majitelce palec, když spala....hahaááá!...
17.07.2008 12:37:42: Ok! Vlastní zkušenost! Muž s boxerem je povětšinou zadaný! Nemá-li manželku, má přítelkyni, se ktero...
16.07.2008 07:26:31: Muž s boxerem? tak ten tam asi není, to musíš přidat ty, z vlastní zkušenosti... smiley${1}
 
Díky za návštěvu! Budeme se těšit příště!