Drsňačky Béďa a Kadlik

Vítejte na stránkách drsnosrstých trpasličích jezevčic Bédi a Kadlika - Nemnožíme! Chováme!

Z Floriánova panství - O nás

Bassassin

Nejvíc kámoš Bass a jeho ZV...

Můj nejvíc největší kámoš, vlastně takovej velikej bráška - Bassassin Gapa Czela alias Bassinek, včera složil ZV - Zkoušky Vloh. Je to velký úspěch, jelikož je to první RR, který na Praze 6 vůbec kdy skládal nějakou loveckou zkoušku, navíc Bass si "vylovil" ve všech částech zkoušky samé 4 tudíž složil s plným počtem 156 bodů v první ceně, nos samozřejmě také 4!!! Zkoušky probíhaly ve velmi špatném počasí ale i přes to, ač jako jediný afričan mezi jezevčíky (ano RR jsou při těchto zkouškách řazeni mezi jezevčíky a teriéry), Bass nechal za sebou 3 jezevčíky! Terén byl podmáčený, zvěře na stav počasí bylo vcelku dost. I když Bass musel slídění v půlce časového limitu přerušit a přejíždělo se na jiné pole, kde jej "předběhlo" pár jezevčíků, aby se dostali ke zvěři na hlasitost (RR hlasitost nemají povinnou)... I přes to vše Bass splnil na výbornou. Následovala veliká pochvala "před nasoutpenou jednotkou" od rozhodčích i předsedy OMS Praha 6.

   Gratulujeme Peťce a skládáme poklonu za výborné vedení a za ty hodiny a hodiny práce, kterou si s Bassim dala! Z Basse - morouse, se stal vychovaný a stabilní pes, který už se nenechá jen tak rozhodit, pes lovec, kamarád a velký srdcař! Hodně štěstí do dalších plánovaných zkoušek a nenech se od nikoho odradit. Jen málo RR se může pochlubit jakoukoliv loveckou zkouškou!!! Máte náš obdiv, oba dva!

Vaše BéĎa

P.S. Ten den, ve stejné honitbě skládali zkoušky i další kamarádi z Hafba. Zde jsou jejich výborné výsledky:

MOK Borůvka - vůdce Filip:  I.cena ,nos 4 - vítěz ohařů
VOK Cira - vůdce Martina:    I. cena,nos 4 , celkově třetí u ohařů
VOK Instinkt  - vůdce Agáta: I. cena , nos 4

Samozřejmě také veliká gratulace!!!!

Poslední komentáře
21.05.2008 16:11:44: Ty jo, já tady dlouho nebyl, takže Peti a Bassinovi gratulujem z Frydku:-) Martin s Argem
19.05.2008 12:53:46: Není vůůůůbec, ale vůůůbec zač. Sem ti stejěn vždycky "v nejlepším" zdrhla do auta se schovat před d...
19.05.2008 11:02:10: Děkujeme za pěknej článeček a za podporu na místě smiley${1}
 
Díky za návštěvu! Budeme se těšit příště!