Drsňačky Béďa a Kadlik

Vítejte na stránkách drsnosrstých trpasličích jezevčic Bédi a Kadlika - Nemnožíme! Chováme!

Výstavy a zkoušky

MVP Praha - Letňany

MVP Praha - Letňany

28.4.2007

Další výstava mě čekala hned následující sobotu. Vše probíhalo podobně, jen výstava se konala tentokrát v Praze, v Letňanech a to my máme od doupěte co by kamenem dohodil, takže se nevstávalo tak brzo, a šli jsme pěšky asi jen deset minut, stejně, jako když se chodíme venčit na letiště.

Výstava probíhala na jezevčičí chlup stejně. Takže nic záživného a ani moc zábavného. Chtěla jsem si hrát s Timíkem (skorobráchou), ale on šel na řadu dřív než já, takže z toho taky nic moc nebylo. Oříšek si hlídal svoje přenosné doupátko a hrát si nechtěl…

Tentokrát jsem se předvedla snad ještě lépe a dostala opět VN a navíc krásnej posudek. Zase mě podpořil Bassinek a nově i náš kamarád, 9ti týdenní ridgeback Mystik. Nechyběla ani Katka se svojí smečkou. Ti také „posbírali“ úspěchy.

Snad proto, že jsem tentokrát byla ještě šikovnější, jsem si vysloužila celý pytel granulek, lososové pamlsky a lososový olej na granulky, co mi tak  moc chutná!

Posudek z Prahy:

            2xM3, Obvod hrudníku 32, barva tmavý divočák, typická hlava s bohatým vousem, bezvadná hřbetní linie, vesele nesený proutek ( ne a ne ho dát dolů J), prostorná mechanika pohybu.

 

třída dorostu VN1 ŠTAFETKA VALENTINKA   *9.10.2006 ČLP/JTK/73014
Shadow v.Margelchopf CH Kateřina Benediktová
Myšička Valentinka M Blanka Floriánová

   

 

Žádné komentáře
 
Díky za návštěvu! Budeme se těšit příště!