Drsňačky Béďa a Kadlik

Vítejte na stránkách drsnosrstých trpasličích jezevčic Bédi a Kadlika - Nemnožíme! Chováme!

Odchovy

Odchovy

rekapitulace našich odchovů
V současné době (červen 2012), máme za sebou celkem tři vrhy.

Dva vrhy má "na svědomí" Beďule - zakladatelka naší ch.s., nyní již téměř šesti letá "babička", která je ale stále plná elánu a zraje jako víno! Béďa odrodila vrh A a B. Dohromady dvanáct (!!!) zdravých štěňat, vrh A má nyní již více než tři roky. Čtyři fenky z obou vrhů jsou na Slovensku, dvě holčičky (jedna Áčková a jedna Béčková) jsou dokonce spolu v jedné rodině :-).  Kačabka z áčkového vrhu se chystá na uchovnění, Azalka na Slovensku polovničí... S radostí sleduji i práci a výkony Bodláčka - alias Vigga, majitelky Lucie Kolouchové. I ostatní z těchto vrhů se mají ve svých smečkách velice dobře a stále jsme v kontaktu. Kadlik - jedna z fenek z vrhu A (Aloe), zůstala v mé péči a stala se (prozatím) Junioršampionkou krásy ČR a loni úspěšně složila celkem šestery lovecké zkoušky a získala tím druhé místo v Pracovním poháru jezevčíků ČR v kat. drs.trp. Letos v lednu se stala sedminásobnou (!!!) matkou, bohužel jeden chlapeček težší průběh porodu nepřežil, ostatní však byli v naprostém pořádku. Jediná holčička z vrhu odcestovala k Texaské majitelce do Holandska, jeden z chlapečků odjel pracovat a Slovensko, další dva kluci šli také k myslivcům a to na Vysočinu a na Jíčínsko. Jednoho kluka máme nedaleko Prahy a další šel ke strýci z B vrhu k Berounu :-).

   Celkově tedy, máme šest odchovánků v zahraničí, šest se věnuje (nebo bude věnovat) práci a všichni si užívají skvělé majitele a nové smečky.

   Děkuji všem těmto lidem, kteří si vybrali právě moji chovatelskou stanici a mé odchovánky. Děkuji jim za jejich péči a lásku kterou jim věnují a přeji, aby Vám společný život přinesl ty nejhezčí chvíle a okamžiky!


Bohužel, jediná o kom již rok nic nevím, je stále Kačenka a obávám se, že se již nikdy nedozvím, co s ní je a kde je. Trápí mne pomyšlení na to jaký prožívá osud, zda je vůbec ještě živa a zda není týrána...

Žádné komentáře
 
Díky za návštěvu! Budeme se těšit příště!