Drsňačky Béďa a Kadlik

Vítejte na stránkách drsnosrstých trpasličích jezevčic Bédi a Kadlika - Nemnožíme! Chováme!

Odchovy

Máme doma maminu?!

Máme doma maminu?!
Tak už je to tady.

Dnes jsme se s Beďulkou vydaly na velký výlet za "ženichem" Lonely Littlem. Ale vezmeme to pěkně popořadě.
V pondělí jsme se vypravily, na doporučení naší chovatelky, k proslulému veterináři - gynekologovi a porodníkovi - MVDr. Lázníčkovi na kliniku do Hostivaře. Výsledky stěrů a krve však prokázaly, že Béďa ještě není v těch správných dnech. V pátek nás tedy čekala další návštěva a další testy. Ukázalo se, že Béďa patří mezi velmi malé procento fenek, u kterých jsou výsledky stěrů neprůkazné a nelze se tímto vyšetřením řídit, jelikož páteční výsledek stěrů ukazoval na to, že Béďa má ještě nejmíň týden čas.... Teprve výsledky krve byly jednoznačné a telefonát od pana doktora zněl jasně, zítra vyražte "na námluvy".
Takže jsme v sobotu dopoledne sedly s Béďou do auta a vyrazily směr Plzeň - na hájenku k p. Říhovi. Čekalo nás příjemné přivítání, hromady sněhu a Lonely Little.
Dle reakce Lonelyho bylo jasné, že se pan doktor nemýlil. Béďa sice nejdřív, jako správná dáma, dělala "ofrky" a možná i chtěla Lonelymu ukázat, jak krásně bílé má zoubky a zdravé dásně, ale po chvilce se uklidnila a krytí proběhlo bez problémů a v pořádku. Po krytí měla dokonce tak výbornou náladu, že Lonelyho pořád provokovala ke hraní a svoji radost vyjadřovala i dost nahlas :-D - poštěkávala a povrkávala jako ukecaná trhovkyně...
Cestou zpět jsme se zastavily u Katky na Svárově předat krycí list a pozdravy od p. Říhy. Katky první malý drsoň a zakladatel její ch.s. Valentinka - Valentin od Vévody Huberta pocházel právě od pana Říhy...
No a teď tu Beďulka leží zalezlá pod peřinou a odpočívá po náročném dni. Doufám, že v jejím bříšku se už teď "rodí" malé fousaté Beďulky a fousatí Beďuláci. Až se vydáme na sono uvidíme, co nám pan doktor poví... Tak držte BeĎulce pěstičky ať je vše v pořádku :-) O dalším vývoji budu samozřejmě informovat... plánujeme tedy sono, pokusíme se dodat i fotky z bříška, pokud bude výsledek "pozitivní" ;-)

Pro zájemce o zadání štěňátek:

Kontaktujte mne prosím na e-mailu:

z.florianova.panstvi@seznam.cz

nebo na telefonu:

777 682 168
Žádné komentáře
 
Díky za návštěvu! Budeme se těšit příště!