Drsňačky Béďa a Kadlik

Vítejte na stránkách drsnosrstých trpasličích jezevčic Bédi a Kadlika - Nemnožíme! Chováme!

Lovecký výcvik

Víkendové výcviky pouze pro jezevčíky

Víkendové výcviky pro jezevčíky!!!

V termínech: 16. - 18.4.2010 a 7. - 9.5.2010

se uskuteční víkendové lovecké výcviky, určné pouze pro plemeno JEZEVČÍK !!!

Jedná se o počin pod záštitou KCHJ ČR. Víkendy jsou organizovány p. Petrem Kalašem. Dlouholetým kynologem a chovatelem jagdteriérů, vicepresidentem Českého klubu chovatelů jagdteriérů a členem Klubu chovatelů jezevčíků.

Program bude uzpůsoben zejména pro přípravu na Zkoušky vloh a druhý víkend na Barvářské zkoušky- je tedy určen zejména pro mladé pejsky, kteří startují svoji loveckou kariéru - pejsky s PP!

 Výcvik se uskuteční v okrese Rokycany, přesná lokace: Březina. Pro účastníky je zajištěno ubytování i strava v místním zámečku.

Výcvik bude probíhat v menších skupinkách, při čemž na jednu skupinku - cca 6ti psíků, připadne 1 výcvikář + pomocník výcvikáře * (P.Kalaš + K.Benediktová, J.Řežba + B.Floriánová). Je tedy zajištěno, že nebudete zbytečně zahálet a každému bude věnován dostatečný prostor a čas. Večer je zajištěna přednáška a případná diskuze s veterinářem!

Pro všechny zůčastněné budou platit veterinární podmínky stené, jako např. při zkouškách a výstavách (platné očkování, výborný zdravotní stav, harající feny budou vyloučeny...atd. ) 

Propozice, přihláška a info leták již k dispozici!!!

 

 

* Petr Kalaš - rozhodčí z výkonu, dlouholetý chovatel, kynolog uplatňující své psy nejen na zkouškách ale i v běžné praxi, vicepresident Českého Klubu chovatelů Jagdteriérů

* Jaroslav Řežba - rozhodčí z výkonu, dlouholetý chovatel, kynolog se zkušenostmi jak na zkouškách tak i v praxi, poradce chovu a krytí Českého Klubu chovatelů Jagdteriérů

* Kateřina Benediktová, dlouholetá chovatelka, kynoložka, v poslední době velmi aktivní "vůdce" - o čemž svědčí 1. a 2. místo v Pracovním poháru jezevčíků za rok 2009, poradce chovu pro drsnosrsté miniaturní jezevčíky

* a já :-)

 

 

Žádné komentáře
 
Díky za návštěvu! Budeme se těšit příště!