Drsňačky Béďa a Kadlik

Vítejte na stránkách drsnosrstých trpasličích jezevčic Bédi a Kadlika - Nemnožíme! Chováme!

Béďovo a Kadlikovo příběhy

Cvičák

Jak jsem začala chodit na cvičák

Únor 2007

 

 

Tak jsem už veliká slečna. Jednou v sobotu jsem se probudila a řekla si, že by bylo dobré začít chodit „mezi lidi“, třeba do psí školky. Paníčci sbalili vše potřebné a vydali jsme se na dlouho cestu přes celou Prahu až na cvičák Haf bez obav do Řeporyj. Od té doby chodím pravidelně v sobotu cvičit s dalšíma štěňátkama. Je to legrace, jak už jsem se zmínila výše, cvičí nás naše kámoška Alča. Umím už sedni, lehni, přivolání, umím chodit u nohy, umím se zastavit, což se hodí zejména u silnice a taky už umím čekej…

Někdy si sice dělám z paničky legraci, že to jako neumím, ale to ji jen tak zlobím, aby moc nezpychla a taky, abych ji občas trochu udělala ostudu J  Mám tam taky moc kamarádů, je to fakt príma cvičák, protože je to opravdu pro všechny pejsky. Není to jen o drilu, ale o tom, něco se naučit, ale aby při tom byla i chvílemi legrace.

 

 

Po cvičení je pak procházka lesíkem s ostatníma pejskama, kde si hrajeme, očmucháváme a stopujeme všechno možné. Mám to tam moc ráda a každou sobotu se tam s paničkou těšíme. Teď tam začala chodit i moje první dvounohá máma Káťa s Pupákem, to byl náš velkej strejda, když jsem byla miminko. A dokonce teď začne chodit i „skoro brácha“ Oříšek Valentinka. Chodí tam i Bassinek a samozřejmě je tam Abbča.

Žádné komentáře
 
Díky za návštěvu! Budeme se těšit příště!