Drsňačky Béďa a Kadlik

Vítejte na stránkách drsnosrstých trpasličích jezevčic Bédi a Kadlika - Nemnožíme! Chováme!

Beďulka a Kadlik

 

ch.s. Z Floriánova panství

fb_titulka_florianov

PF 2013

pf 2013.jpg

Klidné a pohodové Vánoce a ať se Vám
rok 2013 vydaří dle Vašich představ!
Blaňule, Pavel, Béďa, Kája, Cir a Back :-)

Plánujeme vrh "D"

5049_1156395623488_1

Béďa nám před pár dny začala hárat a já se rozhodla, po velmi pečlivém posouzení její současné kondice, že s ní naposledy uskutečníme krytí. Jelikož bych si ráda po ní nechala ještě jednu holčičku a vzhledem k Béďově věku, je nejvyšší čas tento můj sen uskutečnit. Krytí by tedy mělo proběhnout v půlce prosince, pokud se zadaří porod by byl v půlce února a k odběru by štěnda byla kolem Velikonoc - v půlce dubna příštího roku. Pravděpodobným otcem, vzhledem k tomu, jak pozorují předchozí dva vrhy - A i B, bude nejspíš opět Lonely Little Lord Kalokaghatia Fai a Kája by tak měla doma vlastní sestru. Držte prosím pěsti :-)
 Případné zájemce samozřejmě rádi uvítáme!

KAČENKA SE NAŠLA!!!

kAČENKA.JPG

Včera v podvečer jsem měla naprosto neuvěřitelný telefon, který mě opravdu "dostal na lopatky". Před téměř rokem a půl byla v Ústí nad Labem ze zahrady odcizena fenka z mého odchovu, tehdy byla sotva tříměsíční štěně - Kačenka (Borůvka Z Floriánova panství). Veškerné snahy o její nalezení byly tehdy bohužel marné. Ale i teď jsem občas inzerát vyvěsila na FB, na stránkách byl stále. Včera večer mi ...
voala"paní Kačenková", že se Káča našla, sice chlupatá a zarostlá jak koule, ale zdravotně v naprostém pořádku!!! Já mám husí kůži jen si na to vzpomenu. Kačenka běhala v Ústí někde po ulici a tam ji odchytla nějaká paní a odvezla do útulku, odtud ji pak podle tetovacího čísla našli majitele a Kačka už byla včera s nimi doma. Je prý v pořádku, mazlivá, hodná...bohužel asi dvakrát zavrčela na jejich dceru, ale doufám, že i to se srovná a jakmile opadne prvotní stres, že se všichni opět sžijí a zůstanou spolu. Nikdo nevíme co má to naše štěstí za sebou, ale já pěvně věřím, že ji čeká krásný, dlouhý a spokojený život. Zázraky se dějí a já budu do smrti vděčná, že nad Kačenkou stál anděl strážný všech jezevčíků a že konečně vím, že žije!!!

CACT - kontaktní norování

DSC_0207 (1).jpg

Memoriál Fr. Vysloužila 2012 - Turá Lúka SK - kontaktní norování
Ch.Štafetka Valentinka *9.10.2006
CACT 2x I.c, 64b. 3, 4, 4, hlasič -  Norník!

PF 2010

PF 2010 z Florianova

PF 2010 B+B+K

Beďulka.jpg

(Foto Radim Lovecký)

Vítejte na Béďovo webových stránkách!

Welcome on my web sites!

Veškeré fotografie a příspěvky uveřejněné na těchto stránkách jsou majetkem autorů a jsou určeny pouze k osobnímu užití.
Ke komerčním účelům je potřeba souhlas autora!!!
Posledni komentare
16.06.2015 18:52:06: Tak teď заценим :-P rychle pujcky pro nezamestnane
 
Díky za návštěvu! Budeme se těšit příště!